piątek, 8 kwietnia 2011

dlaczego tak bardzo chce tego spróbować

W swoim życiu próbowałem już kilku środków odurzających. Po marichuani dzieje sie z moim umyslem cos czego nie potrafie opisac. Jest to swego rodzaju odlaczenie sie od ciala, zaczynam widziec wszystko na raz, wszystko jednoczesnie, wszystko szybciej , swiat staje sie wolniejszy, mysli zaczynaja plynac szybciej. Kazda mysl prowadzi tunelami, ciezko jest pozbierac sie i byc swiadomym tych wszystkich mysli. Ciezko jest pojac gdzie prowadzi ten myslotok, w kazdym razie to co widze w takich stanach jest jak by esencje wszystkiego o czym sie ucze.


"Grof twierdzi, że potencjalnie potrafimy uzyskać informację o wszystkim, co działo się, dzieje się i będzie dziać we Wszechświecie - wystarczy podłączenie pod odpowiednią falę."

Tak jak pisze o tym Stanislav Grof:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Stanislav_Grof

1 komentarz:

  1. U mnie m. powoduje chyba podłączenie do podświadomości, bo wypływają na wierzch myśli i uczucia o których na codzień nie mam pojęcia.

    A jeśli chodzi o mocniejsze środki, Grof w 'Poza mózg' sprowadza wizje po nich do przekształconych wspomnień z okresu prenatalnego, i to jest trochę rozczarowujące. Czasem wizja piekła okazuje się być tylko wspomnieniem trudności podczas wychodzenia na świat.

    OdpowiedzUsuń